Bezplatné zasílání novinek e-mailem
  • Domů
  • Přidat do oblíbených
  • Mapa stránek
 

O včasné léčbě v e-věku 21.05.14

S generálním ředitelem společnosti MSD v České republice MUDr. Václavem Novotným, MBA, o moderní léčbě, která šetří budoucí náklady, i o tom, jak lze z nepřeberného množství globálních dat vytěžit informace pro zaměření konkrétní léčby

 

Pojišťovny předstoupily před praktiky 12.03.14

 Součástí programu 8. kongresu primární péče, který proběhl 28. února a 1. března v pražském TOP Hotelu Praha byla prezentace zdravotních pojišťoven.

 

Širší ochrana proti HPV bez doplatku 31.01.14

Pro třináctileté dívky je během prvních tří měsíců letošního roku bez doplatku kvadrivalentní vakcína Silgard, zaměřená proti několika onemocněním způsobovaným lidskými papilomaviry (HPV).

 

Nenechte svůj pracovní tým rozložit fámami 18.12.13

Fama volat, neboli pověst se šíří, říkali staří Římané. Fámy – tedy nepravdivé či nějak překroucené informace – dokážou výrazně poškodit vztahy mezi zaměstnanci.

 

Nedovolte, aby váš život řídil stres 2 03.12.13

Stres je v dnešní době všudypřítomný. A o zdravotnických profesích to platí dvojnásob.

 

Nedovolte, aby váš život řídil stres 1 29.11.13

 Se stresem se v dnešní době setkáváme téměř bez výjimky všichni. A my ve službách českého zdravotnictví většinou ještě o něco častěji než ostatní lidé. A zatímco si je naše společnost plně vědoma škodlivosti nikotinu, alkoholu a dalších návykových látek na lidský organismus, podobné nebezpečí v podobě stresu ji nechává zcela chladnou. Také rozsáhlé protistresové kampaně zůstávají…

 

Propojte světy práce a soukromí a vyhněte se vyhoření 2 29.11.13

Vítejte u druhé části článku o tom, jak skloubit pracovní a soukromý život tak, aby se vaše práce nestala překážkou pro vaše rodinné štěstí. Protože dnešní zdravotnictví patří k oborům, v nichž stres, vyčerpanost a extrémní pracovní přepětí patří k téměř každodenním strastem, čtěte pozorně.

 
starší články »