Bezplatné zasílání novinek e-mailem
  • Domů
  • Přidat do oblíbených
  • Mapa stránek
 

Komerční banka: Účet i zlatá karta zdarma pro právníky a lékaře 12.11.14

 Vysokým požadavkům v oblasti financí odpovídá nabídka Komerční banky – právníkům a lékařům nabízí nejen zajímavé produkty, ale také spolehlivé poradenství a speciální podmínky úvěrových produktů.

 

Azylové domy vzdělávají své klienty v oblasti osobní hygieny 13.11.14

  Rčení „čistota je půl zdraví“ platí v případě hepatitidy typu A bez výhrad.

 

Klientky azylových domů ohrožuje nedostatek zdravotní gramotnosti 04.09.14

 Vhodná životospráva, správné hygienické návyky, prevence i schopnost spolurozhodovat o léčbě. Toto jsou atributy, které by v dnešní době měl mít „zdravotně gramotný“ člověk. V tom, dle odborníků, Češi za Evropou pokulhávají. Vůbec nejhorší je přitom situace u lidí ze slabších sociálních vrstev, například žen v azylových domech. Farmaceutická společnost GlaxoSmithKline…

 

O včasné léčbě v e-věku 21.05.14

S generálním ředitelem společnosti MSD v České republice MUDr. Václavem Novotným, MBA, o moderní léčbě, která šetří budoucí náklady, i o tom, jak lze z nepřeberného množství globálních dat vytěžit informace pro zaměření konkrétní léčby

 

Pojišťovny předstoupily před praktiky 12.03.14

 Součástí programu 8. kongresu primární péče, který proběhl 28. února a 1. března v pražském TOP Hotelu Praha byla prezentace zdravotních pojišťoven.

 

Širší ochrana proti HPV bez doplatku 31.01.14

Pro třináctileté dívky je během prvních tří měsíců letošního roku bez doplatku kvadrivalentní vakcína Silgard, zaměřená proti několika onemocněním způsobovaným lidskými papilomaviry (HPV).

 

Nenechte svůj pracovní tým rozložit fámami 18.12.13

Fama volat, neboli pověst se šíří, říkali staří Římané. Fámy – tedy nepravdivé či nějak překroucené informace – dokážou výrazně poškodit vztahy mezi zaměstnanci.

 
starší články »