Bezplatné zasílání novinek e-mailem
  • Domů
  • Přidat do oblíbených
  • Mapa stránek
 

Primár neurologického oddelenia

Riaditeľ Ľubovnianskej nemocnice, n. o. v Starej Ľubovnioznamuje že dňom 1. 2. 2015 príjme do pracovného pomeru na obsadenie funkcie:primára neurologického oddelenia (viac na www.nspsl.sk).Podmienky prijatia: špecializácia v odbore.Ponúkame: super podmienky. Urobte dnes niečo pre svoju budúcnosťKontaktujte: Ľubovnianska nemocnica, n. o. Stará Ľubovňa, úsek ľudských zdrojov, Obrancov…

 

Pronájem prostor, poliklinika Praha 4

 Poliklinika v Praze 4, blízko stanice metra C Háje, na hlavní třídě, pronajme různě velké místnosti na ordinace, laboratoře, rehabilitaci, apod. Také garáž s kanceláří a WC – 59 m².

 

Primář/ka, Oblastní nemocnice Mladá Boleslav

 Ředitel Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a. s., nemocnice Středočeského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce primář/primářka gastroenterologického oddělení.

 

Zástupce/zástupkyně přednosty, FN Olomouc

 Fakultní nemocnice Olomouc yhlašuje výběrové řízení na obsazení vedoucího pracovního místa zástupce/zástupkyně přednosty pro LP Kliniky tělovýchovného lékařství a kardiovaskulární rehabilitace.

 

Lékaři/lékařky, FN Hradec Králové

 Ředitel Fakultní nemocnice Hradec Králové vypisuje výběrové řízení na místo lékaře/lékařky kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny.

 

Ředitel/ka, Hagibor

 Židovská obec v Praze vypisuje výběrové řízení na pozici ředitel/ředitelka Domova sociální péče Hagibor (DSPH).

 

Více pozic, lékařská fakulta UK

 Děkan 1. lékařské fakulty UK v Praze vypisuje výběrová řízení na obsazení pracovních míst akademických pracovníků/pracovnic s předpokládaným nástupem od 1. 3. 2015:

 
starší nabídky »